KONZULTAČNÍ HODINY PRO ŽÁKY 1. stupeň

Pedagog   Den Od – do
Hassmanová J. ředitelka školy úterý 14:00 – 14:45
Šilhavá J. výchovný poradce

TU V. třídy

úterý 12:45 – 13:30
Celbová Z. zástupce ŘŠ čtvrtek 15:00 – 15:45
Miklošová A. TU I. třídy středa 12:45 – 13:30
Majerová E. TU II. A třídy úterý 11:50 – 12:35
Vojáčková H. TU II. B třídy úterý 11:50 – 12:35
Korbášová G. TU III. A třídy úterý 12:45 – 13:30
Burýšková M. TU III. B třídy středa 12:45 – 13:30
Svobodová E. TU IV. A třídy pondělí 12:45 – 13:30
Tesařová K. TU IV. B třídy úterý 12:45 – 13:30
Šolcová A. pondělí 11:50 – 12:35
Pešinová V., Burian P., Val’ková A., Janoušková H. – dle individuální domluvy

KONZULTAČNÍ HODINY PRO RODIČE 1. stupeň

Pedagog   Den Od – do
Hassmanová J. ředitelka školy pondělí 14:00 – 15:00
Šilhavá J. výchovný poradce

TU V. třídy

úterý 12:45 – 13:30
Celbová Z. zástupce ŘŠ čtvrtek 14:00 – 15:00
Miklošová A. TU I. třídy úterý 11:50 – 12:35
Majerová E. TU II. A třídy pondělí 12:45 – 13:30
Vojáčková H. TU II. B třídy středa 7:10 – 7:40
Korbášová G. TU III. A třídy čtvrtek 11:50 – 12:35
Burýšková M. TU III. B třídy pondělí 12:45 – 13:30
Svobodová E. TU IV. A třídy středa 11:50 – 12:35
Tesařová K. TU IV. B třídy středa 7:10 – 7:40
Šolcová A. pondělí 10:00 – 10:45
Pešinová V., Burian P., Val’ková A., Janoušková H. – dle individuální domluvy

KONZULTAČNÍ HODINY PRO ŽÁKY 2. stupeň

Pedagog   Den Od – do
Hassmanová J. ředitelka školy úterý 14:00 – 14:45
Šilhavá J. výchovný poradce úterý 12:45 – 13:30
Celbová Z. zástupce ŘŠ čtvrtek 15:00 – 15:45
Duchoňová M. TU VI. třídy středa 12:45 – 13:30
Šupejová Š. TU VII. třídy pondělí 13:35 – 14:20
Pešinová V. TU VIII. A třídy pondělí 13:35 – 14:20
Cagášková L. TU VIII. B třídy úterý 14:00 – 14:45
Svobodová S. TU IX.  třídy středa 14:00 – 15:00
Kindlová H. pátek 07:00 – 07:40
Holštajnová K. středa 07:00 – 07:45
Val’ková A. středa 13:35 – 14:20
Bejček P. středa 13:45 – 14:30
Burian P. dle ind.dohody
ostatní – dle individuální domluvy

KONZULTAČNÍ HODINY PRO RODIČE 2. stupeň

Pedagog   Den Od – do
Hassmanová J. ředitelka školy pondělí 14:00 – 15:00
Šilhavá J. výchovný poradce úterý 12:45 – 13:30
Celbová Z. zástupce ŘŠ čtvrtek 14:00 – 15:00
Duchoňová M. TU VI. třídy středa 08:00 – 08:40
Šupejová Š. TU VII. třídy čtvrtek 10:00 – 10:45
Pešinová V. TU VIII. A třídy úterý 10:00 – 10:45
Cagášková L. TU VIII. B třídy úterý 10:55 – 11:40
Svobodová S. TU IX.  třídy pondělí 12:45 – 13:15
Kindlová H. středa 10:55 – 11:40
Holštajnová K. středa 10:00 – 10:45
Val’ková A. středa 8:55 – 9:40
Bejček P. středa 10:55 – 11:40
Burian P.  pondělí  12:45-13:30
ostatní – dle individuální domluvy

V případě potřeby si lze domluvit s vyučujícími individuální konzultaci.

Kompletní seznam vyučujících naleznete zde.