Změna zadávání informací k domácí přípravě od 27.4.2020

Milí žáci, vážení rodiče,

reagujeme na vaše podněty, které se týkaly náročnosti kontroly splněné domácí přípravy. Od pondělí 27.4.2020 budeme pro žáky od 4. tříd zadávat informace k domácí přípravě prostřednictvím google aplikace UČEBNA.

Do Učebny se můžete přihlásit přes pozvánky do kurzů, odeslané na školní email žáka. Emailovou adresu jsme vám tento týden telefonicky předali (……….@3zszatec.cz). Postup pro přihlášení do Učebny naleznete zde.

Další možností, jak se přihlásit do Učebny, je pomocí aplikací google, které jsou součástí školního účtu žáka. Přihlašovací údaje ke školnímu účtu žáka (školní email ………@3zszatec.cz a heslo) jsme vám v tomto týdnu telefonicky sdělili. Návod na první přihlášení najdete zde.

Jak odevzdávat jednotlivé druhy úkolů v učebně se dozvíte zde.

Doufáme, že aplikace vám pomůže a naše spolupráce bude efektivnější a pro vás méně časově náročná.

Věříme, že to společně zvládneme.

za všechny zaměstnance školy
Mgr. Jana Hassmanová, ředitelka školy