Sponzoři školy

Poskytnutím věcného nebo finančního daru nám pomohli školu rozvíjet, zkvalitňovat její služby a realizovat různé akce a projekty:

• Grape SC, a. c.
  • jrprojekt s.r.o.
  • Milan Sklenka
  • Koito Czech s.r.o.
  • Miroslav Edl, VoTop – Servis s.r.o.
  • Zahradnictví Cinke
  • Pavel Hassman
  • Ing. Milan Lacko

Vaší podpory si nesmírně vážíme a děkujeme!

Sponzorské dary

Naše škola ocení sponzorský dar v jakékoliv výši a formě. Pokud chcete sponzorský dar zaměřit konkrétně, uvádíme oblasti, v kterých by váš dar v současné době pomohl nejvíce:

• okolí školy (obnovení travnatého povrchu za školou, osázení okrasnými keři a rostlinami, vybavení pro družinu: altán, prolézačka, lanový dům, atd.)
  • školní knihovna (mimočítanková četba, knihy pro volný čas, předplatné dětských časopisů, encyklopedie, atd.)
  • školní družina (klávesy, stolní a společenské hry, knihy, fotoaparát, DVD, TV, PC, kamera, atd.)
  • školní akce a projekty (věcné odměny, diplomy, sladkosti, upomínkové předměty, materiální zabezpečení atd.)
  • sportovní akce (dresy, vybavení pro hráče florbalu, míče na volejbal a fotbal, venkovní branky a sítě, atd.)
  • odpolední tematické aktivity  (podle zaměření aktivity materiální vybavení, popř. vybavení spec.učebny pro danou tematickou aktivitu: jazykový, keramický, sportovní, PC, atd.)
  • modernizace vybavení školy (šatny, chodby, učebny, pomůcky, atd.)

Pomoc v jiné oblasti bude vítána stejně srdečně.

People vector created by freepik - www.freepik.com